Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2009 Yılı Mart ayında İstanbul'un en büyük toptancılar çarşısı olan İstoç Ticaret Merkezinde kurulmuştur. Şirketimiz züccaciye, hediyelik eşya ve ambalaj malzemeleri dalında gerek ithalat, gerekse imalatı ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı piyasasında en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata tüketicilere sunmayı hedefleyen firmamız 2012 yılı başından itibaren ERDEN AVİZE ve GİFT LUCE markasının patentini alarak bu marka altında 100' den fazla çeşidi ile Toptan & Perakende AVİZE satışı yapılmaya başlanılmıştır. ERDEN AVİZE Modellerimiz İmalat atölyelirimzde ve yurtdışından getirttiğimiz modellerimiz piyasada hızla beğeni toplamış olup, kısa sürede EV DEKORASYON & AKSESUAR sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Satışını yaptığımız ürünler içerisinde salon avizeleri, oturma odası avizeleri, çocuk odası avizeleri, koridor avizeleri, antre avizeleri, mutfak avizeleri ve kurumsal mekanlar için otel avizeleri, cafe avizeleri, restoran avizeleri, satış ofisi avizleri gibi birçok proje avize imalatı da yapmaktayız.
İstoç mağazamızda olarak spot led, G10 Led ampul ithalatı ve toptan satışı yapılmaktadır.
Kuruluş amacımızda başarılı olabilmek ve müşterilerin isteklerini karşılayabilmek için sadece " dağıtıcı " ilkesi güvenilmez hale gelmiştir. Bu ilke ile birlikte mutlaka; güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı gerekmektedir. En uygun fiyatlara Toptan avize almak isteyenlerin adresi. Erden TOPTAN AVİZE İSTOÇ